FORGOT YOUR DETAILS?

Вода Українського виробництва

Наша компанія повного циклу - єдина в Україні, хто виробляє продукт нового покоління - деіонізовану воду. Це вода класу А, чия чистота прагне до 99,99999%, вже затребувана на ринку.

Областей застосування деіонізованої води багато. Вона задіяна в побуті, автомобільної, парфумерної, харчової, електронної промисловості. Її використовують для систем охолодження, створення штучних волокон, фармакології, нейрохірургії, мікробіології і т.д.

На підприємстві деіонізація артезіанської води відбувається шляхом очищення на іонообмінній станції. Процес очищення є прогін води через систему з іонообмінними смолами, після якого в розчині кількість іонів солей і будь-яких домішок наближається до нуля.

Характеристики деіонізованої води Diowater:

  1. Питомий опір ≈ 18,0 МОм ∙ см;
  2. Питома електропровідність ≈ 0,0555 мкСім ∙ см-1;
  3. Загальний солевміст = 0 мг / л.

Три свердловини, іонообмінна станція, акредитована лабораторія забезпечують стабільну наявність деіонізованої води. Наше підприємство працює з оптовими і роздрібними покупцями. Замовити воду ви можете по будь-якому зручному для вас каналу: телефону або в кілька кліків на сайті.

Ми йдемо назустріч покупцям, тому у нас передбачена можливість купити воду за партнерськими цінами. Компанією періодично проводяться акції для нових клієнтів. Слідкуйте за нашими новинами - і купуйте вигідно!

TOP